Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Azylem dla prawdy niebezpiecznej jest milczenie.
 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Dyskusje.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Samael Siegel Morto

Samael Siegel Morto


Liczba postów : 2422
Registration date : 30/12/2008
Points : 593

Dyskusje. Empty
PisanieTemat: Dyskusje.   Dyskusje. Icon_minitimePią Sie 14 2009, 03:35

...
Powrót do góry Go down
https://blood.forumpolish.com
Go??
Gość




Dyskusje. Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje.   Dyskusje. Icon_minitimePią Sie 14 2009, 09:07

Co sądzicie o tym, by przydzielić każdego admina/moderatora do jednego bractwa? Będzie dodawał członków, nadawał rangi i inne takie pierdoły. Najlepiej, jeśli byłby to przywódca bractwa.
Ah pytanie! Rangi pozostają tak jak były dla osób? (tzn. czy Ci, którzy byli przywódcami, zastępcami etc. nadal nimi są?)
Powrót do góry Go down
Lirael Riven

Lirael Riven


Liczba postów : 1320
Age : 30
Registration date : 30/12/2008
Points : 137

Dyskusje. Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje.   Dyskusje. Icon_minitimePią Sie 14 2009, 09:27

Ja myślę, że nie ma potrzeby by nadawać komukolwiek admina, przynajmniej nie jednego na bractwo. Zawsze jakiś admin się znajdzie, a to na prawdę nie wyczyn poczekać aż zrobi to co ma zrobić. Denerwuję mnie to, że nie można tutaj przydzielić komuś Junior Admina, bo było by to bardziej wygodne, ale cóż. Moderatora jako-takiego też nie można dać, bo tereny Bractw są tak jakby zrobione, by były dostępne dla wszystkich użytkowników.

Rangi...cóż, ja myślę, że jeśli zaznaczy się w zapisie, że chce się mieć dawno rangę to ja problemu nie widzę by ktoś ją miał. Jednakże jeśli czegoś takiego się nie uwzględni to się dostanie rangę taką, jaką admin uzna za stosowne. x3
Powrót do góry Go down
Samael Siegel Morto

Samael Siegel Morto


Liczba postów : 2422
Registration date : 30/12/2008
Points : 593

Dyskusje. Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje.   Dyskusje. Icon_minitimePią Sie 14 2009, 12:04

Tak, tylko, że. Bractwo Kła to Jakby dawno Bractwo Q, a nim rządził Jacob, Jacoba niema więc trzeba nowego przywódcę. Czekam, aż się ludzie pozapisują, ten który będzie najaktywniejszy dostanie przywódcę.
Albi pewnie dostanie Przywódcę Mroku, reszta to zobaczymy, jeśli Crystal się pokaże dostanie również z powrotem przywódcę.

Co do tych adminów do bractwa, jak powiedziała Elyne, nie ma sensu każdemu nadawać admina. Jedynie my możemy się podzielić bractwami i do póki nie pojawi się jakiś przywódca będziemy się nimi zajmować.
Powrót do góry Go down
https://blood.forumpolish.com
Go??
Gość




Dyskusje. Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje.   Dyskusje. Icon_minitimePon Sie 17 2009, 07:50

Dobry...
Co prawda na poprzedniej wersji forum sam rzuciłem ten pomysł, żeby przywódcy dostawali adminów i było to rozpatrzone pozytywnie.
Mam propozycje odłużmy ten temat na później kiedy forum się rozrośnie i ruszy pełną parą bo to ddopiero wtedy będzie miało sens. A co do junior adminów to moim zdaniem jest to bezsensowne więc dobrze, że nie ma.

Bractwa muszą ruszyć jak najszybciej w pełni działając dlatego przywódcy muszą być od razu obsadzeni.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dyskusje. Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje.   Dyskusje. Icon_minitimeSro Maj 05 2010, 08:19

No to może by tak rozpocząć lepszą współpracę między adminami... Bo na razie kontakt jest chyba taki sobie... Więc jakie macie pomysły by rozruszać to forum, co wam przeszkadza... Może chcecie coś zmienić, ale nie wiecie jak... piszmy o tym tutaj, razem jakoś uda nam się przywrócić forum do dawnej świetności... Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dyskusje. Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje.   Dyskusje. Icon_minitimeSro Maj 05 2010, 10:35

No to może ja zabiorę głos choć może on być najmniej ważny ale muszę. Więc żeby rozruszać to forum, proponowałbym żeby masową reklamę na forach zrobić, najlepiej żeby to były fora o sławnym Naruto, Bleach bo one są teraz w największym popycie. Ludzie tam wchodzą i bym w sumie mógł popytać na kilku bo znam tam ludzi. To tyle ode mnie.
Powrót do góry Go down
Samael Siegel Morto

Samael Siegel Morto


Liczba postów : 2422
Registration date : 30/12/2008
Points : 593

Dyskusje. Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje.   Dyskusje. Icon_minitimeSro Maj 05 2010, 10:39

No ja się staram właśnie znaleźć jak najwięcej reklam na blood.
Nie mam nic przeciwko, żebyście i wy reklamowali, kod do banneru macie w temacie z wymianą.
Powrót do góry Go down
https://blood.forumpolish.com
Go??
Gość




Dyskusje. Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje.   Dyskusje. Icon_minitimeSro Maj 05 2010, 12:14

Ok skoro mam pozwolenie to zapytam tam u nich Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dyskusje. Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje.   Dyskusje. Icon_minitimeSro Maj 05 2010, 13:16

No scyzoryku brawo za inicjatywe Smile Reklama oczywiście jest ważna... Proponował bm by nagradzać naszych użytkowników za zamieszczenie linku do naszego forum na innym forum lub dogadanie sie z tamtejszą administracją o wymianie banerami....

A i mam jeszcze pytanie: Jakie jest hasło do mistrza gry?
Powrót do góry Go down
Samael Siegel Morto

Samael Siegel Morto


Liczba postów : 2422
Registration date : 30/12/2008
Points : 593

Dyskusje. Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje.   Dyskusje. Icon_minitimeSro Maj 05 2010, 13:46

Może też damy takie coś, że za każdą zaproszoną osobę, mogą sobie dopisać ileś tam dolarów, czy coś?

hasło?

blood12
Powrót do góry Go down
https://blood.forumpolish.com
Samael Siegel Morto

Samael Siegel Morto


Liczba postów : 2422
Registration date : 30/12/2008
Points : 593

Dyskusje. Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje.   Dyskusje. Icon_minitimeCzw Maj 06 2010, 14:36

Ehem. Z góry gomene za ogólny chaos tego co zaraz będziecie mieć do czytania xDD


Pazi
22:04:09
O wiem! Powinniśmy zarządzić, że w specjalnym temacie ludzie mają umieścić historię swojej postaci, w któRej opiszą dokładnie sposób w jaki zostali przemienieni i sposób w jaki odnależli/poznali swoje zdolności. Ta, ja sem wredny admin i tyle.
22:05:44
Gorzej dla kogoś jak mi się jego opowiastka nie spodoba. I am evil...very, very evil...
azi
22:09:12
Niach.
22:10:26
I dalej jestem za tym by wilkołaki też miały jakieś dodatkowe zdolności. Bo nie wiem jak ciebie, ale mnie by wkurzyło jakby mnie otoczyły trzy wampiry, kadżdy ma jakieś zdolności z kosmosu, a ja jedna wilczek, co im jedynie mogę przyrżnąć łapą w te piękne mordki.
Pazi
22:17:04
No nie wiem nooooooo. W ogóle zastanawiałam się czy nie wprowadzić jakiegoś Poziomu Mocy, bo jakby nie patrzeć używamy zdolności tak jakby one wcale nas nie męczyły, a to przecież nie jest prawdą i przeczy jakiejkolwiek logice. To, ze wampiry są jakieś super i w ogóle nie znaczy, ze mogą w nieskończoność np. czytać w myślach. Mimo wszystko przyswajanie sobie zbyt wielkiej dozy myśli innego człowieka może obciążyć umysł posiadacza zdolności, bo przecież czytanie komuś myśli nie jest do końca zależną od wampira zdolnością, nie? Nie można tego kontrolować, bo to raczej jest gatunek mentalnej umiejętności, czyli działa podobnie jak myślenie. Jest kontrolowane, ale też może być czymś niezależnym. Dobra, bo za chwile w ogóle nie zorzumiesz sensu mojej wypowiedzi.
22:18:24
I gdzie by tu umieścić temat na te historię o mocach i przemianie...a może w ogóle osobny dział? Na osobne dla wampirów i wilkołaków co by się nie mieszały?

Monika
22:18:54
lepiej stworzyć subforo może w zapisach? aby tak było od razu? xd

Pazi
22:19:37
No w sumie można by. No i walnąć ogłoszenie trza, oj będę mieć ubaw.

Monika
22:20:09
i może tez od tych histori zależałoby, czy w ogóel wampir dostaie jakaś zdolnośc, bo w końcu nie każde wmapiry mają jakieś super dodatkowe zodlności xd

Pazi
22:20:09
A zrozumiałaś co miałam na myśli? Odnosze się do tej dłuższje wypowiedzi.

Monika
22:20:18
tak zrozumiałamxd

Pazi
22:22:19
O, no można by tak. Np. zrobiło by się taką punktacje jak jest np. w rozprawkach czy czymś, że punkty za styl, za gramatykę etc. etc. i suma też mieściła by się w granicach jakiegoś podziału od 0-50 - brak zdolności 60-125 - jedna zdolność 135-220 - dwie zdolności. Oczywiście to tak przykładowo.

Monika
22:22:55
to ja na pewno bym się do tego nie dawała xDDd tzn do sprawdzania tego wszystkiego xDD

Pazi
22:23:33
A jakby się wprowadziło punkty mocy to można by też przydzielać która zdolność odbiera ile i ile razy np. na miesiąć można jej użyć. Bo nam się tu tworzy jakiś armagedon, bo każdy może wszystko i zero ograniczeń.
22:26:08
Albo punktacje możemy sobie odpuścić. Tylko trza to w jakiś sposób oceniać i tyle. Np. logicznym jest, że jakieś zdolności są dziedziczone genetycznie, a jakieś można przekazać z jadem. Będzie z tym roboty, ale przynajmniej zobaczymy komu zależy, a komu nie.

Monika
22:27:33
też prawda. ja się zastanawiałam czy nie dać ograniczenia takiego ile osób może mieć daną zdolności, ale to z historią i w ogóle wydaje się ciekawsze xd a co do poziomów mocu .. to myślę, że tez by się przydało, tylko trzeba by to jakoś inaczej nazwać, albo nie wiem xd


dla objaśnienie;
Pazik - Elyne.


No to em .. tyle, wypowiadać się! XDDD
Powrót do góry Go down
https://blood.forumpolish.com
Go??
Gość




Dyskusje. Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje.   Dyskusje. Icon_minitimeCzw Maj 06 2010, 14:43

Moim zdaniem nie ma sensu kazanie im pisać kolejne historyjki, to tylko zniechęca ludzi do rejestracji, wielu osobom się nie chce tyle pisać nie wiedząc nawet czy im sie gra spodoba.

Ale jestem za jeśli chodzi o punktacje mocy. Ustalić, że im wyższy poziom tym łatwiej mu używać zdolności, częściej one skutkują ( bo przecież nie zawsze muszą) i wprowadzić jakie moce jak bardzo męczą i zrobić jakąs tabelke. Co do umiejętności dla wilkołaków to w sumie można by jakies wprowadzić niezbyt takie z kosmosu ale jakies podstawowe mozna.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dyskusje. Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje.   Dyskusje. Icon_minitimePią Maj 07 2010, 02:08

Moim zdaniem także historia jest nie potrzebna, oczywiście jakaś kosmiczna. Bo ta co aktualnie jest, jest w porządku, a jak będziemy kazali im pisać dłuższą to już nikt nie będzie się chciał rejestrować.

A co do tych zdolności, to pamiętam jak to forum powstawało i wtedy każda postać miała równe statystyki, tzn. każdy miał do wyboru po jednej zdolności i z czasem wybierał inne czy tam uczył się ich i pamiętam że wilkołaki mieli dużo więcej możliwości wyboru, lub możliwość wymyślenia sobie zdolności, która była oceniana przez admina czy może być.
Powrót do góry Go down
Lirael Riven

Lirael Riven


Liczba postów : 1320
Age : 30
Registration date : 30/12/2008
Points : 137

Dyskusje. Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje.   Dyskusje. Icon_minitimePią Maj 07 2010, 05:09

Cóż, w gruncie rzeczy taka historia nie była by wcale obowiązkowa. Jeśli ktoś by chciał to by pisał, a jak komuś nie zależy - to nie napisze, ale i zdolności nie będzie miał. Prawdę powiedziawszy historię użytkowników dochodzą do momentu, w którym ich postać zostaje przemieniona. okey, mamy okoliczności, mamy sprawcę i niby jest wszystko happy, ale tak OD RAZU wszyscy wiedzą, że mają takie i takie zdolności? No raczej nie powiedziała bym iż to realnie możliwe. Człowiek też nie wie, że umie świetnie malować dopóki tego nie sprawdzi i nie potrenuje, nie?

Osobiście nie pamiętam by wilkołaki miały możliwość dobrania obie zdolności wedle jakiegoś pomysłu, aczkolwiek nie będę się spierać w tejże kwestii. Po prostu uważam, że teraz warto je wprowadzić, bo przy wampirach wychodzą co najmniej słabo. Niby wilkołak to wilkołak, a wampir to wampir jednak wolała bym widzieć sprawiedliwość między tymi rasami i już.

Wracając jeszcze do tej historii; przecież nie wszystkie wampiry są obdarzone nadprzyrodzonymi zdolnościami, co na naszym forum wyraźnie temu przeczy. Warto by było zmniejszyć tą ilość, bo niedługo już nie będzie zbyt wielkiej w tym oryginalności. Nikt nikogo w czasie walki nie zaskoczy, każdy już będzie wiedział jak się bronić, jaką taktykę zastosować. Mi się osobiście wydaję, że ciekawsza wydawała by się walka, w której jedna strona coś by posiadała, a druga kompletnie nic. Należy kombinować, a nie oczekiwać, że mając moc możesz więcej zdziałać. Aczkolwiek to już moje osobiste odczucia. xP
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dyskusje. Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje.   Dyskusje. Icon_minitimePią Maj 07 2010, 14:01

Można by zrobić tak, że każdy kto chce mieć jakąś zdolność pisze opowiadanie w którym zawiera jak odkrył w sobie tą moc i opisuje jakąś sytuacje w której jej używa. Potem taką opowieść wysyła do któregoś z adminów a ten decyduje czy opowiadania go satysfakcjonuje i albo przyznaje zdolność albo nie.
Powrót do góry Go down
Lirael Riven

Lirael Riven


Liczba postów : 1320
Age : 30
Registration date : 30/12/2008
Points : 137

Dyskusje. Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje.   Dyskusje. Icon_minitimeNie Maj 09 2010, 15:23

Można by to rozwiązać w taki sposób, mi to nie przeszkadza. Ważnym po prostu jest byśmy mieli po prostu jakąś świadomość tego, komu coś się należy, w końcu nigdy nie jest tak, że wszyscy są sobie równi pod każdym względem. ; P
Tak czy tak...co myślą o tym pozostali, hm?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dyskusje. Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje.   Dyskusje. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dyskusje.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tylko dla was :: Kosz-
Skocz do: