Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Azylem dla prawdy niebezpiecznej jest milczenie.
 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pytania

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Pytania Empty
PisanieTemat: Pytania   Pytania Icon_minitimeSro Sie 19 2009, 11:33

W końcu na każdym forum taki temat powinien być.

I ja zacznę.
Po pierwsze chciałabym się zapytać o statystyki. Mamy te trzy wartości, zależne od pozycji- czy można je jakoś podnieść? Tj: organizowane będą specjalne wątki skupiające się głównie na tym?
Rozumiem, ze szukacie ludzi na MG, czyli oni będą mogli przeprowadzać takie szkolenia?
Dalej: czy będą istniały tylko te wartości czy z biegiem wtajemniczania, pulę statystyk będzie można poszerzyć o nowe wartości.
Ostatecznie czy rzeczy taszczone ze sobą będą miały jakiś wpływ na walkę: sztylet traktowany tak samo jak wielkie miecze rodem z Final Fantasty? Dodatkowe punkty? (w tym miejscy chciałabym zwrócić uwagę, że moim skromnym zdaniem siła, szybkość i zwinność nie są wystarczające, nie maja wpływu na grę)
I kończąc: Mistrz gry posługuje się mechaniką czy ocenia posty, opisy- walkę prowadzi na wyczucie, intuicyjnie, subiektywnie?

Z góry dziekuję za zainteresowanie i odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Pytania   Pytania Icon_minitimeSro Sie 19 2009, 13:57

Hm.. nie wiele wiem o tym, jak admini chcą teraz przeprowadzać rozgrywkę, ale:
Statystyki na pewno będą z czasem rosły. Za jakieś walki, pojedynki itd. Oczywiście, wytrwałe postowanie na forum również weźmiemy pod uwagę ;3
Co do oceniania... jest system określania zadanych obrażen przez system kości... nie wtajemniczałam się w to, więc nie wiem jak to konkretnie działa. 'Ciekawsze' ataki też będą brane pod uwage i zdecydowanie wyżej punktowane od tych zwyczajnych (np. pchnął go nożem)
bronie są dowolne.. ale bez wynalazków -.- nie realne, żeby ktoś nosił w torebce miecz płonący żywym ogniem, perfumy, telefon komórkowy, 3 sztylety i jeszcze kuszę do tego. Ataki różnymi brońmi też będą miały inne skutki ataku i inne obrażenia. Analogiczne sądze będzie dla MG, iż sztyletem zadamy mniejsze obrażenia, ale ataki będą cięższe, a co się tyczy cięższej broni - większe obrażenia, lecz w większych odstępach czasu no i rośnie prawdopodobieństwo chybienia.
Punkt siły itd. są głównie po to, by uzmysłowić eee.. mniej doświadczonym graczom, taaak, tak to nazwijmy, iż nie ma sensu atakować przywódcy, podczas gdy samemu jest się szarym wilkołaczkiem, o stastykach 80-80-80 podczas gdy przywódca posiada 180-180-180(akurat przykładowo podałam statystyki)

Mam nadzieje, że inni admini też się wypowiedzą Surprised w wielu rzeczach nie jestem wtajemniczona, jeśli chodzi o plany dotyczące forum.
Powrót do góry Go down
 
Pytania
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pytania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tylko dla was :: Kosz-
Skocz do: