Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Azylem dla prawdy niebezpiecznej jest milczenie.
 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Cmentarz

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 05:08

- Najchętniej to bym powybijał wszystkich. - mruknął z nieco chłodem w głosie. Nie nawidził ich jak nikogo innego na świecie. Przymknął na moment oczy i odetchnał cicho.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 05:11

-Z kąd u ciebie tyle nienawiści co do nich? -zapytała ale pomyślała po chwili że może odebrać to jako typowe głupie pytanie
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 05:12

Westchnął bezgłośnie. - Wampiry zabiły mojego ojca, teraz się mszczę za niego. - odpowiedział jej, ni eotwierał oczów. Trwał tak, jakby chciał o tym zapomnieć.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 05:16

-Przepraszam. Mogłam nie zadawać tego pytania. Czasem jestem za bardzo bezpośrednia i impulsywna.-Zrobiło jej się głupio ale starała nie dać tego po sobie poznać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 05:18

- To żadna tajemnica. - odparł nieco beztroskim tonem. Otworzył po chwili oczy, wiatr nieco rozwiał jego włosy, dzisiaj były w dziwnym nie ładzie, nie trudził się, aby je ułożyć.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 05:21

Ponownie spojrzała w jego oczy.Nurtowało ją to że są ,,kolorowe"
-Często zdarza ci się trafić na wampira który szuka zaczepki i sam wywołuje bójkę-Zapytała i w tym samym momencie przypomniała sobie wydarzenia z ostatniego tygodnia
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 05:22

- Zdarzają się. Zwłaszcza Ci z bractwa Mroku. - odpowiedział, wyprostował nogi. Spojrzał na nagrobek przed sobą, omiótł spojrzeniem jego budowę i napisy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 05:25

-Nikogo z tego bractwa jeszcze nie spotkałam. Mogę się ich obawiać?-Zapytała gdyż nie była ona za dobra jeśli chodzi o bójki. Przypisywano jej zazwyczaj rolę ofiary gdyż była bezbronna
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 05:26

- Tak. Lepiej ich unikaj. - przypominał sobie jak pare razy wpadł w konflikt z wampirami z tego bractwa. Nie wyżyte potwory, które by tylko pili ludzką krew.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 05:28

-Dziękuje za ostrzeżenie. Nie orientuje się za bardzo kto jest dobry a kto zły - Spojrzała w niebo by obserwować ptaki ale po chwili znowu spóciła wzrok a nagrobek i zerkała a chłopaka.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 05:31

- Nie trudno ich odróżnić. Zresztą jeśli chodzi o wampiry to patrz na oczy. Jeśli ma szkarłatne to jest zły, a jesli złote lub jakis inne ciepłe barwy to jest dobry. - wytłumaczył jej z lekki uśmiechem. Zamyślił się nad czymś przez moment.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 05:34

-To zaczne teraz bardziej uważać-Pomyślała w tej chwili o wypadku wujka ale to ie miało nic wspólnego.-Lubisz obserwować księżyc kiedy nie jest jeszcze w pełni?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 05:40

- Ogólnie lubie patrzeć w gwiazdy, interesuje się anstronomią. - uśmiechnął się. Przeciągnął się wygodnie, o ho, zaczyna go dopadac leń. Co się dziwić w taki gorąc dzień, nic tylko wylegiwać się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 05:43

-W mojej szkole w Mediolanie mieliśmy astronomie. Musze przyznac że średnio mi szło-Myślała o francji ale nie lubiała wracać tam wspomnieniami
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 05:49

- Jesli znasz planety i konstelacje to już jest coś. - odparł i zaśmiał się cicho. Podniósł się, on jakoś nie umiał długo usiedzieć w jenym miejscu, nosiło go. Zaczął spacerować przy nagrobkach, ale nie za daleko, aby móc normlanie rozmawiać z dziewczyną.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 05:51

-Na szczęście podstawy znamWstała i podeszła do niego widząc że nie przepada siedzieć-To może sie przejdziemy?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 05:56

Przejechał dłonią po jednym z nagrobków. Odwrócił się do dziewczyny. - Chętnie, masz jakies ulubione miejsce? - spytał.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 06:02

-Nie. Nie wychodziłam do tej pory. Miałam inne zajęcia ,ale to się zmieniło. A ty masz jakieś ulubione?-Zapytała bo nie znała miasta za bardzo
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 06:03

- Hm, a wolisz jakieś miejsce w mieście, czy może po za? - spytał, on sam wolał jakieś drzewiaste tereny.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 06:07

-Wole jakies lasy czy rzeczy tego typu. W mieście jest straszy hałas. Nie można usłyszeć nawet wlasnych myśli-San zdecydowanie była zwolenniczką przyrody i łona natury niż terenów przekształcoych przez chłowieka
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 06:10

Zaśmiał się. - To podobnie jak ja. Pozowlisz, że potowarzysze Ci w wilczej postaci? Jakoś lepiej się w niej czuje. - odparł z nieco zakłopotanym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 06:11

-Dobrze. Tylko gdzie się udajemy-Zapytała gdyż jeszcze nie wiedziała gdzie pójdą
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 06:13

- Chodź za mną. Po prowadzę Cię. - uśmiechnął się, po chwili stał już obok niej czarny wilk. Wyszczerzył swoje kły w coś w rodzaju uśmiechu i ruszył w drogę, odpuszczając cmentarz powoli.


*ścieżka wiśni*
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 06:16

-Szła za nim. Była śmiertelnie ciekawa gdzie ją zaprowadzi
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cmentarz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Cmentarz
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tylko dla was :: Kosz-
Skocz do: