Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Azylem dla prawdy niebezpiecznej jest milczenie.
 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Plaża

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Go??
Gość




Plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 04 2010, 10:11

Wyszła razem z nim. Nic innego jej chyba nie pozostało.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 05 2010, 12:55

Nathalie snuła się brzegiem plaży wolnym krokiem. Rzuciła obojętne spojrzenie na latające w górze ptaki. Czasem naprawdę chciała być jak one - być wolną od wszelkich problemów, po prostu wzbić się w powietrze i odlecieć. Westchnęła cicho. W głębi duszy cieszyła się, że może być tutaj sama. Przysiadła na jednym z kamieni nagrzanych od promieni słońca. Powoli zaczynało się zmierzchać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 05 2010, 13:00

Weszła. Spojrzała z utęsknieniem na morze. Za życia, kiedy jeszcze mieszkała we Francji morze było oddalone o zaledwie kilka kroków od domu. Właściwie to jej dom był położony na klifie. Przeniosła leniwie wzrok na piasek i ujrzała jakąś dziewczynę siedzącą samotnie. Sophie bardzo dobrze wiedziała co to za uczucie, ale stwierdziła iż nie pozwoli tamtej zagłębiać się w smętnych rozmyślaniach. To nigdy nie pomaga. Podeszła do niej lekkim krokiem.
-Witaj. Jestem Sophie.-przedstawiła się i uśmiechnęła przyjaźnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 05 2010, 13:06

Dopiero po chwili podniosła głowę do góry. Żeby zachować chociaż pozory dobrego humoru, odwzajemniła uśmiech.
- Hej, ja jestem Nathalie - odparła i przesunęła się trochę na bok - Siadajże obok mnie, długo tak nie wytrzymasz.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 05 2010, 13:09

Osunęła się na piasek obok niej i przesunęła po nim palcami. Był zimny i miękki. Taki jakim go zapamiętała.
-Z którego jesteś bractwa?-spytała żeby utrzymać konwersację, a zresztą również przez to, że była ciekawa.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 05 2010, 13:14

- Z Ravnos, oczywiście - odpowiedziała, spoglądając w niebo - Co jak co, nie wytrzymałabym u Volturich. Nie potrafię bezdusznie zabijać ludzi, przecież byłam kiedyś jednym z nich. A aż tak wielkim samotnikiem nie jestem, by żyć na własną rękę. A... a Ty?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 05 2010, 13:19

-Również jestem w Ravnos.-odparła i spojrzała na dziewczynę. No, przynajmniej jakaś sojuszniczka.-Ja długo wędrowałam z wampirami pokroju Volturi. Robiłam to samo co oni, ale po jakimś czasie zaczęło mi to wszystko ciążyć i odeszłam.-zwierzyła się. No tak podróżowanie razem z Claudem i Francois może i było ciekawe, ale nie dla niej. Zbyt wiele mordu, zbyt wiele krzyczących ludzi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 05 2010, 14:15

- Hm, ja zawsze łaziłam z siostrą i przyjaciółmi, całe szczęście byli tacy, jak Ravnos. Nasza grupa się rozpadła w czasie drugiej wojny - moja siostra została zabita, dwójkę moich przyjaciół wcielono do wojska, ja zawędrowałam aż tutaj.
Spojrzała na Sophie. Dopiero teraz zauważyła, że z wyglądu jej rozmówczyni jest o wiele od niej młodsza.
- Wychowałaś się na tych terenach?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 05 2010, 14:27

Pokręciła głową przecząco.
-Ja pochodzę z Francji. Urodziłam się w roku 1691. Kiedy zostałam przemieniona miałam 17 lat. Mój ojciec był hrabią. W zasadzie mój rodzinny dom leżał przy plaży takiej jak ta. Tylko, że na tamtej były też wysokie klify. Całą moją rodzinę wymordowały wampiry, ja jedyna ocalałam i zostałam przemieniona przez mojego towarzysza. Niedawno dopiero stałam się taka...-przerwała, żeby poszukać odpowiedniego określenia.-można powiedzieć, że dobra. Moi dawni towarzysze żyją. Pewnie w obecnej chwili mordują kogoś.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 05 2010, 14:34

Zagwizdała dla podkreślenia swojego zdziwienia.
- Nie podejrzewałabym, że jesteś ode mnie starsza - zaśmiała się i spojrzała na nią z promiennym uśmiechem - Ja mam dopiero jakieś... 160 lat. Urodziłam się 1850, w Niemczech. Miałam jako tako normalny dom - ojca urzędnika, matkę gospodynię i młodszą o dwa lata siostrę. Kiedy jeszcze byłam młoda i głupia, nadal jestem, ale to szczegół, poszłyśmy same na wieczorny spacer. No i łatwo przewidzieć, co się wtedy stało - napadła nas grupka wampirów. Nie żądali krwi, ale potrzebowali nowych towarzyszy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 05 2010, 14:37

Pokiwała głową ze zrozumieniem.
-Mój ojciec po prostu naraził się jakiemuś wieśniakowi. Ten opowiedział o tym swojemu synowi, który potem został przemieniony w wampira. Znalazł sobie towarzyszy i napadli na nas.-wzruszyła ramionami.-Ale przynajmniej jeszcze jakoś istnieję, i nawet nie mam zmarszczki.-pochwaliła się.-Ciekawe czy z czasem wychodzą.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 05 2010, 14:42

Wybuchnęła śmiechem.
- O matko, oby nie. Nie wyobrażam siebie za jakieś sto lat ze zmarszczkami - stwierdziła krótko - Hm, podoba mi się takie długie życie, choć z czasem jest męczące. Gdy byłam człowiekiem, zawsze zastanawiałam się, jak będzie wyglądać świat w przyszłości. Teraz mogę sama go zobaczyć. Wtedy w ogóle nie mogłam sobie go wyobrazić - gdyby ktoś mi powiedział, że w 2010 będzie takie coś jak komputer, I-Pod, bankomat et cetera, to bym go wyśmiała i uznała za wariata.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 2 Icon_minitimeCzw Maj 06 2010, 09:58

-U nas spalilibyśmy go na stosie jako heretyka.-uśmiechnęła się lekko.-Najwyżej wstrzykniemy sobie botoks, czy coś i będzie dobrze.-roześmiała się cicho.-Chociaż nie wiadomo jak taki botoks trzymałby się u nas.-nagle wstała.-Wybacz, muszę już uciekać. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy.-stwierdziła, odwróciła się na pięcie i wyszła machają Nathalie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 2 Icon_minitimeCzw Maj 06 2010, 12:13

- Trzymaj się! - pożegnała ją, wciąż się śmiejąc. Ona i botoks. Bardziej siebie odpychali niż ogień i woda. Nie chciało jej się tutaj siedzieć, a robiło się zimno. Wstała więc i odeszła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Plaża
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Plaza Lavalle

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tylko dla was :: Kosz-
Skocz do: