Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Azylem dla prawdy niebezpiecznej jest milczenie.
 
IndeksGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Łagodny Wodospad

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Go??
Gość




Łagodny Wodospad - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Łagodny Wodospad   Łagodny Wodospad - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 14:40

- Wredny, samolubny, pyskty? - potwórzył za nią. Podniósł nieco brwi do góry, po chwili uśmiechnął się mściwie, chociaż w jego oczach były iskierki rozbawienia. Zaczął ją łąskotać. - Błagaj o litość. - mruknął i zaśmiał się szatańsko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Łagodny Wodospad - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Łagodny Wodospad   Łagodny Wodospad - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 14:44

-Puść mnie !.-Wydusiła z siebie przez śmiech.-Przecież ja tylko żartowałam.-Próbowała się wyrwać z jego "tortur" lecz coś kiepsko jej to wychodziło.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Łagodny Wodospad - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Łagodny Wodospad   Łagodny Wodospad - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 14:46

Może i przestał ją łaskotać, ale nie miał zamiaru jej puścić. - Nie drażnij wilczka, wilk jest groźćny i ma bardzo osstre kły. - wymruczał z wyszczerzem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Łagodny Wodospad - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Łagodny Wodospad   Łagodny Wodospad - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 14:49

-No wiesz.-Spojrzała na niego,oburzona.-Byłbyś w stanie coś mi nimi zrobił.-Zrobiła słodkie oczka po chwili wymuchła śmiechem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Łagodny Wodospad - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Łagodny Wodospad   Łagodny Wodospad - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 14:52

Rozłożył ręce w geście bezradności. - Słysząc tak piękną melidyję twego śmiechu, każda bestia miękknie jak szczeniak. - odparł z zawadiackim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Łagodny Wodospad - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Łagodny Wodospad   Łagodny Wodospad - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 14:56

-A widzisz.-Uśmiechneła się.-Czyli jednak wilk nie jest taki zły i drażnić go mogę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Łagodny Wodospad - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Łagodny Wodospad   Łagodny Wodospad - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 15:05

Westchnął niby to ciężko. I jak byc tu groźnym wilkołakiem, kiedy miękknie przy jednaj dziewczynie?. - Ah, jesteś panią mego serca. - powiedział z łagodnym tonem. Był jej całkiem poddany, nie umiał by jej zdradzić.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Łagodny Wodospad - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Łagodny Wodospad   Łagodny Wodospad - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 15:11

-Co ty nie powiesz.-Zaśmiała się i założyła mu ręce na szyje.-A mam na to jakąś gwarancję?-Uśmiechneła się szeroko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Łagodny Wodospad - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Łagodny Wodospad   Łagodny Wodospad - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 15:17

Uśmiechnął się. - Po co gwarancja, skoro serce ku tobie bije? - odparł, pochylił się nad nią. Spojrzał w jej głęboko, mógl by patrzeć w nie godzinami. Złożył na jej ustach delikatny i czuły pocałunek.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Łagodny Wodospad - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Łagodny Wodospad   Łagodny Wodospad - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 15:22

Odwzajemniła pocałunek.-Taka gwarancja mi wystarczy.-Zaśmiała się i odeszła kawałek od niego.Pociągneła go za sobą i usiadła na głazie na którym niedawno siedziała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Łagodny Wodospad - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Łagodny Wodospad   Łagodny Wodospad - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 15:30

Poszedł ślad za nią, uśmiech jakś nie chciał go opuszczać i dobrze. Usiadł na trawie obok niej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Łagodny Wodospad - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Łagodny Wodospad   Łagodny Wodospad - Page 2 Icon_minitimePią Sie 14 2009, 15:37

Wstała.Przyłożyła ręke do policzka ukochanego.-Dobranoc.-szepneła i delikatnie muskając palcami jego twarz, wyszła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Łagodny Wodospad - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Łagodny Wodospad   Łagodny Wodospad - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Łagodny Wodospad
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Wodospad

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tylko dla was :: Kosz-
Skocz do: